Сатенски Жените Свила Scarpin Лето Вечер Сина Пумпи Големина 4 34 Обувки Шик Класичен D'orsay Медиум Секси Чевли Посочи Пети
Ново

Сатенски Жените Свила Scarpin Лето Вечер Сина Пумпи Големина 4 34 Обувки Шик Класичен D'orsay Медиум Секси

DEN 2172.00
DEN 3394.56

Залиха


Горниот Материјал : Свила
Обвивка Материјал : СТП
Пета Висина : 5cm/2.0 инчен
Ние сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )
Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина. Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 1-2 работни дена за копното, а потоа испрати.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
lfy1471515988615
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Сезоната:
Лето
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Горниот Материјал:
Свила
Пети Форма:
Посочи Пети
Моден Елемент:
Плитки
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Бренд Име:
RPBDZKQO

Поврзани производи