SBART 2mm Neoprene Wetsuits За Мажи Жени Пливање Spearfishing Wetsuit Едно Парче Кратко Sleeve Сурфање Нуркање Wetsuits
Ново

SBART 2mm Neoprene Wetsuits За Мажи Жени Пливање Spearfishing Wetsuit Едно Парче Кратко Sleeve Сурфање Нуркање

DEN 1704.00
DEN 2399.52

Залиха

нашите Додатоци Колекција е неспоредлив во однос на перформансите, се вклопуваат и се чувствуваат. Без разлика зошто да се нурне во обука, фитнес или забава оние моменти во вода се секогаш подобро со Sbart.
(4) Даноци : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Sbart е страстен за животот во и околу реката.
За Нас
SBART Бренд Продавница - Бренд Сила , Квалитет ! ! !
Ние Сме Професионални Нуркањето / Нурне / Сурфање /Пливаат опрема производителот ! Прифати OEM / трговија на Големо / Капка Превозот / Retial , ве Молиме контактирајте со нас за да се добие одобрението за промет на Големо Цена !
Ова е главната категорија на нашите производи : Пливаат Jammer / Пливање Водови / Wetsuit / Сурфање Костуми / Нуркањето им Одговара и така натаму . Овие трошоци се на купувачот одговорност.Sbart носи перформанси, удобност и стил, за сите што ќе влезе во вода, без разлика дали трки за снимање заврши, пливање круга за подобро здравје или правење спомени на плажа.
Нашите Перформанси Колекција вклучува конкуренцијата костими за капење / пливачки костуми / нуркање костуми / сурфање sutis и спектар на поврзани додатоци .
Sbart Компанија е производител и дистрибутер на пливање , нуркање , сурфање производи, како што се костими за капење , wetsuit , осип чувари и соодветен прибор . И ве молиме бидете сигурни дека вашата моментална адреса точно по вашата исплата во рок од 1-2 дена
(2)Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледано!
Нуркањето Нуркање Wetsuits.
Контакт со нас на :
(1) Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!
(2) Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо. Ви Благодариме За Вашата Поддршка! !
Превозот
(1) Примање на време = Обработка на време + Превозот време
(2) Обработка на Време : Околу 3-7 работни Дена ,Откако ќе ја потврдите вашата исплата
(3) Превозот Време :
20 - 45 Работни Дена Од Кина Пост Воздух Mail , Слободни Shippig
3-5 Дена Од Експрес , Треба да го плати такси превозот .

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Sbart
Материјал:
Најлон,Neoprene
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
2MM Neoprene Wetsuit
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Тип На Објект:
Wetsuits
Материјал:
2mm neoprene
боја:
Црна, црвена Роза Сина Крпеница
Големина:
S M L XL XXL XXXL
корисникот:
Мажи/Жени
fuction:
Сурфање / Пливање / Нуркање
Модел Тип:
Wetsuit
Функција:
Едно Парче Кратко Sleeve
Пливање Spearfishing Wetsuit:
Нуркањето Wetsuits
Бесплатен превозот :
Yes

Поврзани производи