sbart Цветни Печати Исече Жените Осип Чувари Т Кошули, Долги Ракави, Блузи Wetsuits Swimwears Сурфање Нуркање Одговара Едрење 2017 еднакви можности
Ново

sbart Цветни Печати Исече Жените Осип Чувари Т Кошули, Долги Ракави, Блузи Wetsuits Swimwears Сурфање Нуркање

DEN 864.00

Залиха


2017 долги ракави бански rashguard surf облека нуркање одговара кошула пливаат одговараат kitesurf жените осип guard
UPF 50+ блокира изгори сонцето заштитени wetsuit Осип Guard Кошула. Оваа сурфање-инспириран блузи комбинираат обичај се вклопуваат осип guard со лесно-на, лесно-оф погодност. Дише Брзо Сува Цврсто водат ткаенина нуди изградена-во сонцето заштитени и многу мобилност. Anatomically намали моделот за удобно се вклопуваат, Четири игла шест конец за шиење Одбрана против море вошки, желеа и други биолошки надразнувачи прикривање осип guard е идеален за вода, аеробик, гребло во интернат, нуркањето или било активност покрај базенот или на плажа. Изгледаат и се чувствуваат најдобро во или надвор од водата, додека играте. Спорт Тип : Нуркање,Сурфање,Нуркањето,Змејот сурфањето,Пливање,Windsurf,Игра Одбојка на Плажа за Боја : како на сликата Материјал : 82% Најлон,18% Spandex Стил : Кул,Мода,Comforable Видови : Тесни Одговараат Бренд : SBART Еластична Индекс : Еластична Пакетот вклучува : 1 x Нуркање Сурфање Костум Топ Маица

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
Digital125
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Sbart
Модел:
Digital125
Големина:
S,M,L,XL

Поврзани производи