SDFCR1616H11 SDFCL1616H11 Употреба Карбид Вметнете DCMT11304 DCGT11304 DCMT DCGT DCMT вртење алатки SDFCR SDFCL
Ново

SDFCR1616H11 SDFCL1616H11 Употреба Карбид Вметнете DCMT11304 DCGT11304 DCMT DCGT DCMT вртење алатки SDFCR SDFCL

DEN 245.76

Залиха


6) прифаќаме САМО враќање на оригиналниот пакет.
Ние се добие многу добар углед од oversea клиент, бидејќи нашата добра услуга имаме богата акции.
2) Ако треба да се вратите, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда.
4) ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и може да се разликуваат, особено за време на сезона. Враќање :
1) Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима.ви благодарам!!! Добредојдовте да контактирате со нас слободно најдобра цена
Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Пошта или e-Пакет Ако треба да испрати страна на курирската служба DHL, ве молиме да стигнат до мене за трошоци. Потоа добие адреса за враќање.( Превозот времето е 5 ~ 10 дена。Ве молиме контактирајте ме за повеќе детали) Превозот дена преку Кина Пост Воздух Mail : (на пример) Европа : 7-20 дена САД, Канада, Австралија, Нов Зеланд, Англија : 7-20 дена Турција, Русија, Украина : 10-30 дена Бразил, Боливија, Argentia, Мексико : 20-60 дена
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
3) Ние само бродот да Aliexpress потврди цел адреси.
6) Ние може да не падне на превозот и испрати цел да вашиот клиент е адресата откако ќе се направи исплата.
Испорака :
1) Кина Пост е нашата главна превозот метод.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена откако ќе го поставите цел. Ние ве охрабруваме да ги достават на вашите посебни барања за котација. Ние нема да ги реши таков случај и купувачот треба да се одговорни за последиците.

Декларираните карактеристики

Дупка Со Дијаметар Од:
SDFCR1616H11, SDFCL1616H11, SDFCR2020K11, SDFCL2020K11
Број На Модел На:
SDFCR/SDFCL
Примена:
Вртење Алатка

Поврзани производи