Се Водат Еластична Ткаени Чевли Жените Сандали Лето Дише Рамен Женската Мода Светлина Секојдневен Чевли Мека Големина 42 Zapatos Mujer Топла
Ново

Се Водат Еластична Ткаени Чевли Жените Сандали Лето Дише Рамен Женската Мода Светлина Секојдневен Чевли Мека

DEN 847.00
DEN 1144.32

Залиха


Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Бренд Име:
Berkane
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Станови Тип:
Основни
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Лизга-На
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Лето
Insole Материјал:
Ткаенини
Обвивка Материјал:
Платно
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
ткаени чевли:
sapatos femininos
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Станови
секојдневен чевли на жените:
жени обувки
патики жени:
gril Чевли
дише чевли:
жените летни чевли
лето патики:
Zapatillas Deportivas Mujer
Жените Чевли:
Дама Чевли

Поврзани производи