Секси Push-Up Градници За Жени Чипка Mozhini Три Четвртини(3/4 Чаша) Секси Underwire Лак Флорални Градници Жени Секси Push-Up Градници Голема Големина
Ново

Секси Push-Up Градници За Жени Чипка Mozhini Три Четвртини(3/4 Чаша) Секси Underwire Лак Флорални Градници

DEN 199.00
DEN 369.12

Залиха


2, Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket (САД)
Со следење на број и Меѓународниот превозот информации
3.цел >=$150,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)
Можете да го контактирате мене за повеќе informationa
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[12626] Најдобра услуга
Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака.
[xlmodel]-[custom]-[12625] Продавачот совети
Answer : ___________________________ Note : Драги Пријатели, добредојдовте на нашата Продавница, ве Молиме да ја прочитате оваа порака пред да го купат. Продавачот за Испорака Метод ,ДРУГИТЕ :
Цел>=7, со следење на број и Меѓународниот превозот информации
Цел
2. Ние ќе се обезбеди враќање или замена по добивме вратени производи. Ви благодариме!
1. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.
Ние производство добар квалитет мода накит за многу години, обезбедување на добра предмети и услуга овде, и lways ги задржи подобрување да се направи подобро, имаат освоено доверба и поддршка на клиентите во целиот свет :
Секси Push-Up Градници За Жени Чипка Mozhini Три Четвртини(3/4 Чаша) Секси Underwire Лак Флорални Градници Жени Секси Push-Up Градници Голема Големина Секси Push-Up Градници За Жени Чипка Mozhini Три Четвртини(3/4 Чаша) Секси Underwire Лак Флорални Градници Жени Секси Push-Up Градници Голема Големина Секси Push-Up Градници За Жени Чипка Mozhini Три Четвртини(3/4 Чаша) Секси Underwire Лак Флорални Градници Жени Секси Push-Up Градници Голема Големина Секси Push-Up Градници За Жени Чипка Mozhini Три Четвртини(3/4 Чаша) Секси Underwire Лак Флорални Градници Жени Секси Push-Up Градници Голема Големина Секси Push-Up Градници За Жени Чипка Mozhini Три Четвртини(3/4 Чаша) Секси Underwire Лак Флорални Градници Жени Секси Push-Up Градници Голема Големина
.

Декларираните карактеристики

Чаша Големина:
70A, 70B, 75A, 75B, 80A, 80B, 85A, 85B, 90A, 90B
Бренд Име:
mozhini
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Стил:
Секси
Поддршка Тип:
Underwire
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
секси градници
Материјал:
Памук,Полиестер,Чипка
Градник Стил:
Лесна,Push-Up,Minimizer
Рака Тип:
Прилагодени-ремени,Конвертибилна Ремени
Затворање Тип:
Назад Затворање
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
секси градници:
чипка секси градник

Поврзани производи