Серво Волан Кутија Менувачот За Автомобил 2.3 2.5 SDI 2.5 1996-2006
Ново

Серво Волан Кутија Менувачот За Автомобил 2.3 2.5 SDI 2.5 1996-2006

DEN 10704.00

Залиха


Серво Волан Кутија Менувачот За Автомобил 2.3 2.5 SDI 2.5 1996-2006
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Вовед :
Дел # : 2 D1422005 C
Тип : Серво Волан Багажник
Примена
За Автомобил 2.3 2.5 2.5 1996-2006
СПРИНТЕР 1995-2006
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата избришани.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Декларираните карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
2D1422005C
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
Серво Волан Рек Волан Опрема
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
2D1422005C
Другиот Дел Број:
2D142-2005C

Поврзани производи