Серво Волан Рек Волан Опрема за 90 95 Серија VZJ9 RZJ9 3400
Ново

Серво Волан Рек Волан Опрема за 90 95 Серија VZJ9 RZJ9 3400

DEN 8572.80

Залиха


Направи
Модел
Година(s)
Моторот
Белешки
ЗА АВТОМОБИЛ
90 - 95 серија
1996-2002
СИТЕ
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата избришани.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Декларираните карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
44250-60012
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
Серво Волан Рек Волан Опрема
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
44250-60012
Другиот Дел Број:
4425060012

Поврзани производи