Сет од 2 Малиот Принц Минијатури Самовила Градина Оркестарот Смола Фигурини Торта Декорација Занает Фокс Играчки
Ново

Сет од 2 Малиот Принц Минијатури Самовила Градина Оркестарот Смола Фигурини Торта Декорација Занает Фокс Играчки

DEN 464.00
DEN 618.24

Залиха


Сет од 2 Малиот Принц Минијатури
Големина На : (3.5 х.5x8cm), B(4x5.5x8cm)
Материјал : Смола
Примена : Торта Декорација, Бонсаи Оркестарот, Дома Декор
Пакет се Вклучени : 2*Малиот принц занаети
Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 4 работни дена .
* Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
* Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
* Ние тест секој производ пред брод, ние гарантираме 100% работи.
* Долго внатрешни превозот е под влијание на многу неочекувани работи, Ако производите не пристигне во 60days , ве молиме ги споделите со нас да се прошири на заштита на време или враќање
* Вашата повратна информација е многу важен за нашиот бизнис развој
* Срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
* Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услугата, само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било неутрален или негативен фидбек. ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство.

Декларираните карактеристики

Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Шема:
малиот принц
Понудата:
Dropshipping, Wholesales

Поврзани производи