Шампањ 30 mm Снег Форма Мушка Лустерот Кристал Призми Делови DIY Завеса Материјал Свадба Партија Додатоци Фестивал Оркестарот
Ново

Шампањ 30 mm Снег Форма Мушка Лустерот Кристал Призми Делови DIY Завеса Материјал Свадба Партија Додатоци Фестивал

DEN 330.00
DEN 388.32

Залиха

Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас. Основана во 2002 година, H&D Кристал Co., Ltd е професионална производител на кристал занаети.
Пакет : 10 бисери/set .Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународни delivedry е многу зависи од локалните обичаи и пост услуга.

Декларираните карактеристики

Големина:
30 MM
Тема:
Музика
Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Стакло
Состојба:
Бренд Нови
SKU:
HD140516DE-1
Големина:
1.2*1.2 inch/pcs
N.W.:
100 g/set
Пакетот Содржи:
10 компјутери/set
Големопродажната Услуга:
Контактирајте со нас
Материјал:
k9 кристално

Поврзани производи