Шарени Светилки се Претвори Желка Електрични Универзална Светлина Музика за Деца Едукативни Играчки Бебе Унисекс Електронски Пластика Звучи
Ново

Шарени Светилки се Претвори Желка Електрични Универзална Светлина Музика за Деца Едукативни Играчки Бебе Унисекс

DEN 571.20

Залиха


започнете
крајот
Моќност : користете АА батерија (не се вклучуваат)
Материјал : Пластични + електронски делови

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Електронски Домашни Миленици
Пол:
Унисекс
Тема:
Електронски
Батеријата:
AA
Број На Модел На:
Електрична симулација
Материјал:
Пластични
Карактеристики:
Се Огласува,Образовни,Трепка,Батерија Управувана
Предупредување:
електрични на животните
Бренд Име:
HOGNSIGN
Животни:
Море Живот
Возраст Опсег:
13-24 Месеци
Класификација:
Електронски
Електронски Домашни Миленици:
Со светилка со музика
електрични на Животните :
poisson
батеријата на Животните :
електрични на животните
музички желка играчка:
желка играчка со осветлување

Поврзани производи