Шарм подарок свадба партија Прилично 2mm синџир сребро позлатен нови слатки за жените ѓердан сребрен накит мода за pendant LN029
Ново

Шарм подарок свадба партија Прилично 2mm синџир сребро позлатен нови слатки за жените ѓердан сребрен накит

DEN 38.00
DEN 42.24

Залиха


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин цел
НОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТ
Синџир големина : ве молиме изберете него. ,. Ширина е за 2 MM.
Метал : сребро позлатен. печат 925.
Боја : како на сликата шоу,сребрена боја
Пакет : објекти како што се покаже слика

Декларираните карактеристики

Метална боја:
16inch, 18inch, 20inch, 22inch, 24inch, 26inch, 28inch, 30inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
GINSTONELATE
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
18 inchs
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Унисекс
Стил:
Класичен
Pendant Големина:
---
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
LN029
Материјал:
Никој

Поврзани производи