Шарм свадба партија 2MM Змија синџир сребро позлатен нови слатки за жените ѓердан сребрен накит мода симпатична ѓердан LN026
Ново

Шарм свадба партија 2MM Змија синџир сребро позлатен нови слатки за жените ѓердан сребрен накит мода симпатична

DEN 48.00
DEN 53.76

Залиха


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин цел
НОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТ
Синџир големина : ве молам изберете го., ширина е за 2 MM. ,.
Метал : сребро позлатен. печат 925.
Боја : како на сликата шоу,сребрена боја
Пакет : објекти како што се покаже слика

Декларираните карактеристики

Метална боја:
16inch, 18inch, 20inch, 22inch, 24inch, 26inch, 28inch, 30inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
GINSTONELATE
Pendant Големина:
---
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
LN026
Пол:
Унисекс
Материјал:
Никој
Должина:
18 inchs

Поврзани производи