Шарм свадба партија убаво 2MM рамен синџир сребро позлатен нови слатки за жените ѓердан сребрен накит мода за pendant LN027
Ново

Шарм свадба партија убаво 2MM рамен синџир сребро позлатен нови слатки за жените ѓердан сребрен накит мода

DEN 34.00
DEN 37.92

Залиха


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин цел
НОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТ
Синџир големина : ве молам изберете го., ширина е за 2 MM. ,.
Метал : сребро позлатен. печат 925.
Боја : како на сликата шоу,сребрена боја
Пакет : објекти како што се покаже слика

Декларираните карактеристики

Метална боја:
16inch, 18inch, 20inch, 22inch, 24inch, 26inch, 28inch, 30inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
GINSTONELATE
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
18 inchs
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Унисекс
Стил:
Класичен
Pendant Големина:
---
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
LN027
Материјал:
Никој

Поврзани производи