ШЕН ТВ Проекција Светилка XL-2200 / XL 2200
Ново

ШЕН ТВ Проекција Светилка XL-2200 / XL 2200

DEN 1344.00

Залиха


ШЕН ТВ Проекција Светилка XL-2200 / XL 2200
Светилка дел# ТВ Modle XL2100 KDF 42 WE655 KDF 50 WE655 KDF 60 XBR950 KDF 70 XBR950 KF 42 WE610 KF 42 WE620 KF 50 WE610 KF 50 WE620 KF 50 WE620 KF 60 WE610 KF 60 WE620 XL2200 KDF 55 WF655 KDF 55 XS955 KDF 60 WF655 KDF 60 XS955 KDF E55 A20 KDF E60 A20 XL2300 KF WE42 KF WE50 KF WS60 KF WS60 S1 XL5100 KDS 60 R200 A KDS R50 XBR1 KDS R60 XBR1 KS 50 R200 A XL5200 KDS 50 A2000 KDS 50 A2020 KDS 50 A3000 KDS 55 A2000 KDS 55 A2020 KDS 55 A3000 KDS 60 A2000 KDS 60 A2020 KDS 60 A3000
Слика на xl -2200 :
Како не светилка излезе ?
На работното место :
.01
Comparision со Општите компатибилен светилка :
21 5 J.01201.001
Нашата фабрика ќе се одморат во Февруари 8 та, како и за Кинеската нова година Празник, Ние ќе се вратам на работа во Февруари 23th.Жал ми е за донесување толку многу непријатности

Декларираните карактеристики

Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Професионални
сертификација:
CCC,CE,CQC
Карактеристики:
со домување
Просечен Живот (часот):
3000
Гаранција:
/
Прозрачна Флукс:
/
База Тип:
Оптоварување
Број На Модел На:
XL-2200

Поврзани производи