Shengshou 7x7x7 коцка магијата коцка 7 Слоеви 7x7 коцка magico cubo подарок играчки Shengshou коцка
Ново

Shengshou 7x7x7 коцка магијата коцка 7 Слоеви 7x7 коцка magico cubo подарок играчки Shengshou коцка

DEN 815.52

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип:
загатка коцка
Материјал:
Пластични
цел број:
7x7x7
Возраст Опсег:
> 6 години

Поврзани производи