Шминка Blusher Долготрајни Трепет Пигмент Минерали Лице Контура Печени Bronzer Палета на Додатоци TN
Ново

Шминка Blusher Долготрајни Трепет Пигмент Минерали Лице Контура Печени Bronzer Палета на Додатоци TN

DEN 50.00
DEN 64.80

Залиха

Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина).Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Пакет се Вклучени 1 x Blusher Палета
Превозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO).5 g
ПРЕТПАЗЛИВОСТ :
За Надворешна Употреба Само. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Контактирајте со НАС ве Молиме да ни Порака од 8 : 30. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. (GMT+8) од понеделник до сабота . Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).Избегнувајте Контакт Со Очите.

Декларираните карактеристики

Формулирањето:
Лабава Прав
Корист:
Природно,Долго-траен
Големина:
Full Size
Заврши:
Други
Типот На Кожата:
Сите Типови На Кожа
Бренд Име:
SEXYBRIDAL
Земја/Регион на Производство:
Кина
Број На Модел На:
33114
Количина:
1pcs
Состојка:
како се покаже
НЕТО-WT.:
40g
Сертификат Број:
GZZZ-
Тип:
во прав

Поврзани производи