Showlove Професионални Премиер Челик 316L Хируршки Челик Кожен Водител на База Држи Plier Професионална Алатка Тело Пирсинг
Ново

Showlove Професионални Премиер Челик 316L Хируршки Челик Кожен Водител на База Држи Plier Професионална Алатка

DEN 410.00
DEN 445.92

Залиха


Опис
*Состојба : 100% Сосема Нов
*Материјал : 316l Хируршки Челик
*Боја : Сребрена
*На располагање Големина : 16g
*Пакување : Opp вреќа секој
*Многу 1pcs
Цела Година Гаранција, Купи со Доверба!
*12 месеци гаранција, купи со доверба!
Детали Шоу
Плаќање
*Ние го прифаќаме Alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail
*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберете
Услуга
*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24hours, и 36hours на викенд

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A1307
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Прскалки & Сокриј-тоа Накит
Материјал:
Хируршки челик, имплант одделение
Apple за големина:
16g
боја:
Сребро.
многу:
1pcs по поставување

Поврзани производи