SIHG47N60S-E3 SIHG47N60S нов увезени оригинални 10PCS
Ново

SIHG47N60S-E3 SIHG47N60S нов увезени оригинални 10PCS

DEN 1272.00

Залиха


Опис на производот =Околу нас= Ние сме лидер на пазарот во онлајн e-дистрибутери и БУМ решенија. Ако купите повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас, и јас ќе нудат поволни цени. Ако не можете да го најдете производот треба, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде понуда, ние обезбеди еден-стоп за набавка на услуги. =Плаќање= 1. Пред да се изврши плаќање, бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна. 2. Сите плаќања треба да бидат ликвидирани во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот. Ако навистина не може да плати, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. 3. Ако имате било какви посебни барања во врска со деталите на проектот, ве молиме оставете порака по ред. =Пратката= 1. Ние можеме да брод на производот на светот. 2. DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се достапни. 3. По добивањето на плаќање, објектот ќе биде испратен во рок од 7 дена. 4. Кога ќе се направи исплата, ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и контакт телефонски број се точни. 5. Можете да ги пратите на статус на производ на веб-страницата по испорака. =Повратни информации= 1. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот развој, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, срдечно ве покануваме да ни остави со добар фидбек. Ви благодарам многу за вашето време. 2. Нашиот план ќе го остави истиот повратни информации по вашите позитивни повратни информации. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање на евентуалните спорови на сајтот, и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Ви благодарам многу за вашата поддршка и ви посакувам пријатен ден!

Декларираните карактеристики

Напон:
240V
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
SIHG47N60S-E3 SIHG47N60S
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
Општа Намена

Поврзани производи