Силиконски Машки Чистота Уред Чистота Кафез Секс Играчки За Мажи Што Имаат Секс Производи Машки Петел Прстен Секс Машина Пенисот Ракав Петел Кафез
Ново

Силиконски Машки Чистота Уред Чистота Кафез Секс Играчки За Мажи Што Имаат Секс Производи Машки Петел Прстен

DEN 729.00
DEN 767.04

Залиха


Меки Силиконски Машки Чистота Уред Чистота Кафез Секс Играчки За Мажи Што Имаат Секс Производи Машки Петел Прстен Секс Машина Пенисот Ракав Петел Кафез
1.Безбедно и мека медицински силикони
2.Непречено внатрешно
3. Пет еднократна лозинка за заклучување на
4.Дувачкиот заклучување(бренд за обезбедување на квалитет)
5.5 clasps прстен надворешен големина 1.5" 1.75" 1.875" 2" 2.25"
6.4 различни големини дупка гром за да изберете
7.4 различни големини јасно цевка
8. 2 piecs анти-оф половина прстени (еднаква должина)
Напомена :
Ве молиме да се разбере нашите мерења грешки за 2-5мм или 0.1-0.5 g,и вистинскиот производ е поубав од слики.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Бренд Име:
FUNREADER
Број На Модел На:
6000
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Медицински Силикони
боја:
Осум Бои
вкупна должина:
10cm
Кол:
3.5 см
Прстен Големина:
Прстен Надворешен Големина 1.5 1.75 1.875 2 2.25
Точка име :
Chasity Кафез
Секс:
Мажи
Големина:
NA

Поврзани производи