Симпатична Бебе Bandana Лига Bibs - 4 - Pack Сет со Прилепува - Мека и Абсорбента Доенче и Дете Додатоци ЕВА Bibs Водоотпорен
Ново

Симпатична Бебе Bandana Лига Bibs - 4 - Pack Сет со Прилепува - Мека и Абсорбента Доенче и Дете Додатоци ЕВА

DEN 228.00
DEN 239.52

Залиха

Кликнете на сликата за да видите повеќе се занимава Бизнис Посветеност
Големина : 33*30cm
Материјал : 100% памук
4 Pcs по постави во различни дизајн
Стр roduct
1. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2. Сите димензии се за вашиот референца само. 2~3 cm податоци грешка е дозволено. Ви благодариме за вашето разбирање.
Превозот
1. Ние ќе го организира испорака според вашиот Зачувам адреса. Бидете сигурни дека вашата детална адреса и име и презиме се апсолутно точни.
2.Тоа обично трае околу 12~60 дена за стоката да пристигне Преку Кина, воздухот mail, Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо ако не го добиете вашиот објект на време. Ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања во врска со производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се направи сте задоволни.
3. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот.
Политика На Враќање
Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние прифаќаме замена или рефундирање во рок од 14 дена по приемот. Ние ќе рефундирање на куповната цена, но не превозот и манипулативните трошоци. Ве молиме имајте во предвид дека предметите да се врати, мора да се во НОВ и во ДОБРА состојба. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на предмети!

Декларираните карактеристики

Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Bibs & Burp Облека
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук
Бренд Име:
EGMAO БЕБЕ
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал Состав:
Чист памук
боја:
како на сликата покажува
Функција:
Водоотпорен и анти валкани
Бебе понудите е Применливо возраст:
0-36 monthes бебе
Стил:
Моден
Бебе bibs шаблон тип:
Карактер
Бебе bibs ставка type:
Bibs & Burp Облека
Земја на потекло:
Жеџијанг,Кина(Копно) yiwu
превозот:
DHL/UPS/EMS/SF express /Fedex ,ТНТ
Пол:
Бебе ,девојки

Поврзани производи