симпатична симулација елени играчка полиетилен & крзно елени модел подарок за 17x20cm148
Ново

симпатична симулација елени играчка полиетилен & крзно елени модел подарок за 17x20cm148

DEN 600.00
DEN 1200.00

Залиха


desdcription :
големината е за 17x20 CM.
ако ви се допаѓа други играчки или модели, ве молиме контактирајте со нас или побарајте го во мојата продавница, ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Модел,DIY
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
DIY Прилагодување
Пополнување:
Квалитетот Струготини
Животни:
Елен
Број На Модел На:
cc
Материјал:
полиетилен и крзно
Форма:
Животните
Тема:
Модел

Поврзани производи