симпатична симулација магаре играчка полиетилен & крзно сива магаре модел подарок за 22x19cm s149
Ново

симпатична симулација магаре играчка полиетилен & крзно сива магаре модел подарок за 22x19cm s149

DEN 1247.00
DEN 2352.00

Залиха


desdcription :
големината е за 22x19 CM.
ако ви се допаѓа други играчки или модели, ве молиме контактирајте со нас или побарајте го во мојата продавница, ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Модел,DIY
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
DIY Прилагодување
Пополнување:
Квалитетот Струготини
Број На Модел На:
cc
Материјал:
полиетилен и крзно
Форма:
Животните
Животни:
магаре
Тема:
Модел

Поврзани производи