Сива Бисер Остава Брошеви Гроздобер Родиум Позлатен Луксузен Кристал Накит за Букети Wearter Украси Мода BBRH1036
Ново

Сива Бисер Остава Брошеви Гроздобер Родиум Позлатен Луксузен Кристал Накит за Букети Wearter Украси Мода BBRH1036

DEN 133.00
DEN 167.04

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BRH1036
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Бренд Име:
TANGTANG
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
BRH1036-1 Size:
6*4cm
BRH1036-2 Големина:
5*4.1 cm
Сет:
2 парчиња микс

Поврзани производи