СКАРА@FUKA Автомобил Камион Шофершајбната Сонцето Сенка Хокеј на Мраз Снег Покрие Заштитник Стапица Размавта Магнетни За Универзален Автомобил Ауди BMW БЕНЦ FORD
Ново

СКАРА@FUKA Автомобил Камион Шофершајбната Сонцето Сенка Хокеј на Мраз Снег Покрие Заштитник Стапица Размавта

DEN 497.00
DEN 522.72

Залиха


Состојба : 100% Сосема Нов и Добар Квалитет
Материјал : Висок Квалитет на Полиестер
Боја : Црна (како на сликата покажува)
Димензии : 48" X 60" со 12" од страна на клапи
Одговара на повеќето автомобили, камиони, и SUV
Карактеристики :
Лесна инсталација.
Штити автомобил од снег во зима.
Изработен од полиестер, Водоотпорен,Доаѓа со складирање торбичка.
Магнети околу рабовите за да се обезбеди покритие и се заклучува во автомобил врати, така што нема да падне.
Овој шофершајбната маска делува само како ќебе! Со оваа маска на вашиот автомобил, тоа ќе го елиминира стружење и четкање исклучување на снегот од вашиот шофершајбната на оние зиморничав утра. Вие едноставно го отстраните капакот од вашиот шофершајбната и се тресат било снег, мраз, или остава за чистење на шофершајбната! Оваа маска го намалува изгради на снег и мраз на вашиот wiper ножеви и ги штити wiper течност од затнување. Тоа, исто така, ќе штеди гориво, со што имаат пократок се одмрзне време!
Пакет се вклучени : 1pc Автомобил Шофершајбната Маска

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Број На Модел На:
сонцето сенка маска
Материјал:
Висок Квалитет на Полиестер

Поврзани производи