СКАРА@FUKA Метал Автомобил 6.0 Т 6.0 Т Турбо Мотор Задните Трупот Амблем Значка Налепница Одговара за BMW Серија 7 Maybach 57 62 Континентална ект
Ново

СКАРА@FUKA Метал Автомобил 6.0 Т 6.0 Т Турбо Мотор Задните Трупот Амблем Значка Налепница Одговара за BMW Серија

DEN 273.00
DEN 287.52

Залиха

Само лепило, кора и се држи, лесно да се стави на вашиот автомобил Совршена декорација и заштита на вашиот автомобил
Пакет inlcude : 1 компјутер налепница
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.74 инчен x 0. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!
.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
100% времето-доказ
100% сосема нов и добар квалитет
Направени со висок квалитет на хром метални материјали. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Лесна Инсталација !
Ве молиме чисти целната површина пред употреба. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Големина : 9. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Објектот Ширина:
0.98inch
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Модел:
Возилото Логото
Тип:
Алуминиум Налепница
Објектот Должина:
3.74inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Метал

Поврзани производи