СКАРА@FUKA За Land Rover LR3 LR4 Range Rover Sport Dashmat Цртичка Мат Подлога Табла Маска
Ново

СКАРА@FUKA За Land Rover LR3 LR4 Range Rover Sport Dashmat Цртичка Мат Подлога Табла Маска

DEN 720.00
DEN 758.40

Залиха


Fitment :
2005-2009 LAND ROVER DISCOVERY 3
2010-2016 LAND ROVER DISCOVERY 4
2006-2009 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
(САМО ЗА ЛЕВАТА РАКА ДИСК МОДЕЛ)
Не Се Вклопуваат Десната Рака Се Вози Модели.
Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот)
(Се продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите)
Состав : 1 PC Табла маска + Монтажа Додатоци
Големина : Прилагодено-Одговара (Како На Сликата)
Боја : боја е иста како во сликите
Направено : произведено во Кина
Материјал : висококвалитетен Полиестер. Направени од врвен квалитет што ги задоволува ОЕМ стандард
Копче За Функција :
Лесна инсталација
Контури да се вклопи табла
Нема да се намалат, слабее или изобличува
Штити табла од УВ зраци
Ја елиминира напукнување
Го намалува отсјај
УВ стабилизира висок степен на полиестер авто ткаенина
Дише за да прахосвам топлина
Големи се пропустливи cut-испис па како не, да ги ограничите demister струење

Декларираните карактеристики

Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Број На Модел На:
Подлога Табла Маска
ОДГОВАРА ЗА:
Land Rover LR3 LR4 Range Rover Sport
Точка име :
Мат Подлога Табла Маска
Материјал:
Полиестер

Поврзани производи