слајд шарм Бесплатен Превозот те Сакам и мазна и црна Мајка и ЌЕРКА шарм монистра одговара Пандора хривнија
Ново

слајд шарм Бесплатен Превозот те Сакам и мазна и црна Мајка и ЌЕРКА шарм монистра одговара Пандора хривнија

DEN 239.52

Залиха

Ако вашата нарачка тежина е над 2. Ние сме, исто така, не се запознаени со вашата земја увозник политика. Ве молиме имајте во предвид различни земја има различни увоз & извоз на царинските давачки, ние не сме запознаени со вашата земја политика. Политика На Враќање : 1. Па ние не сме одговорни за било која такси се јавува за време на транспортот. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем и да ви ги задоволи
. Ве молиме да не информирате ако објектот не доби над 4 недели и ние ќе ви ги даде 100% задоволни решенија.
Превозот : 1.0 килограми, тоа ќе биде испорачуван Fed Ex, DHL, или ЕМС, итн. Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за веднаш размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата. Ако не сте добиле објектот повеќе од 60 дена откако ќе се плати за тоа, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Повратни информации : Вашиот коментар е многу важен за нашиот успех во бизнисот. Вашата цел ќе биде добро спакувани за безбедност и испраќаат во рок од 2-3 дена откако ќе го добиете вашиот расчисти исплата. Ако најдете било кој квалитет на проблемот на објектот откако ќе се прими во рок од 7 дена, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ако сте задоволни со купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации со 5stars. Превозот такса и осигурување не се враќа. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да не остави негативни повратни информации итно. Значи, ако секоја ставка може да не бидат увезени во вашата земја или не е овластен за увоз на таков вид на предмети, ние нема да бидеме одговорни за било какви надоместоци, вклучувајќи ги врати превозот цена или царинска такса и др. Ние ќе ви даде 100% задоволни решенија. Сите предмети треба да се примени во рок од 3 недели не текот на 4 недели.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Бренд Име:
слајд шарм
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
A
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
7g
позлата:
Бела к
Материјал:
Цинк Легура
Големината На Порите :
5.0 mm
Погодни Прилики:
Денот на вљубените Ден на Мајката свадба годишнината
колокација:
Различни брендови на хривнија ѓердан
Производот:
Безбедноста На Синџирот
Стил:
Европски и Американски стилови
Функција:
diy хривнија ѓердан
Погоден за:
Божиќ, Денот на Вљубените Ден на Мајката
Надворешниот Дијаметар:
8.64*10.09*24.04mm

Поврзани производи