SmallRig Црни Алуминиумски Легури 15mm Прачки 18 Инчи Долг со М12 Женски Навој Вклучува М12 Род Капи (Пар Pack)-1055
Ново

SmallRig Црни Алуминиумски Легури 15mm Прачки 18 Инчи Долг со М12 Женски Навој Вклучува М12 Род Капи (Пар Pack)-1055

DEN 1140.00
DEN 1267.20

Залиха


2 парчиња Црни Алуминиумски Легури 15mm Род - 45см 18inch.
Вклучува 2 парчиња 45см долго индустриски стандард 15mm род. Постои М12 женски нишка на секој крај на прачка, така што ќе може да се прошири на прачка со М12 машки навој род.
Материјал : алуминиум легура
Вклучува : 2* 45см род(М12)
4* прачка капа(М12
Нето Тежина : 260g
Други 15mm Прачки со Различна Должина и боја може да заинтересирани :

Декларираните карактеристики

боја:
Црна
Пакет:
Yes
Бренд Име:
SMALLRIG
Број На Модел На:
1055
Големина:
1.50 X 1.50 X 45.00
Материјал:
Алуминиум
Тежина:
260g
боја:
Црна
Compability:
15mm Прачка за Поддршка на Системот

Поврзани производи