Smart Безжична Штекер за Амазон Алекса Гласовна Контрола НИ Plug Smart Приклучок за Штекер WiFi Далечински Управувач Времето Работи за Android и IOS
Ново

Smart Безжична Штекер за Амазон Алекса Гласовна Контрола НИ Plug Smart Приклучок за Штекер WiFi Далечински

DEN 554.00
DEN 693.12

Залиха

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Време на поставување :
Може да се планираат и да поставите специфични време за автоматски да го вклучите / исклучите вашиот дом апаратот во дневна соба, кујна, спална соба, бања или, која им помага заштедите електрична енергија. Материјали : SABIC 945 Оган-доказ поликарбонат, H62 месинг
8. Брзина : Ieee802. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.11 b / g / n
7. Номинална струја : 15 A
3. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Едноставни и брзи за работа со скенирање на QR кодот за да ја преземете стан (App Store / Google play Продавница)
3. За поддршка на системот : за Android ios алекса Google дома
Карактеристики На Производот :
1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Далечински вклучите / smart времето
Контрола на вашиот апарати за дома во секое време и секаде, а можете да го вклучите / исклучите оние уреди преку вашите паметни телефони контролирани од страна на IOS или Android систем. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите
1. Ергономски дизајн-bulgy копче-притиснете позиција ( на копчето чува оригиналниот долгорочни флексибилност повтори по користите за долго време)
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Интелигентни групирање контрола / реално време следење аномалии
Енергија-заштеда на енергија и безбедно, намалување на опрема за губењето на електричната енергија, додека ефикасно спречување на високо-моќ опрема од греење со користење на премногу енергија, заштита на работниот век на опремата. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Алекса гласовна контрола / plug and play
Овој паметен приклучок овозможува гласовна контрола со за Амазон Ехо, Ехо Точка или Ехо Шоу.

Декларираните карактеристики

Стандард:
Приклучете НИ се
боја:
1PCS, 2 ПАРЧИЊА
Бренд Име:
Rondaful
Тип:
Приклучокот со Чашката
Заземјување:
Стандард Заземјување
Места Број:
3
Заштита Од Преоптоварување:
Yes
Surge Protector:
Yes
WIFI:
Yes
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Број На Модел На:
Приклучете НИ се
Номинална Напон:
100-240V
Номинална Струја:
15A
Примена:
Комерцијални,Индустриски,Болница,Станбени / Општа Намена
Номинална моќност:
1875W
Број на USB Порти:
Никој
Еден USB Max Излез:
Никој
USB Вкупна Моќност:
Паметни Куќа
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Господар Префрлате:
Yes
Под контрола се Префрлите:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Име на производ:
SMART WIFI ПРИКЛУЧОК
функција 1:
за Алекса гласовна контрола
Карактеристика 2:
за Google Socket
функција 3:
2.4 GHz, Wi-Fi
карактеристика 4:
110V-125V Електричниот Приклучок
Карактеристика 5:
исклучете далечинско
Функција 6:
smart времето
Карактеристика 7:
безжична socket
Функција 8:
Електричниот Приклучок
Карактеристика 9:
за Амазон Алекса

Поврзани производи