Смешни Хрчак Дрвени Играчки Замав Неодржлива Стаорец Глувчето Подигнат Папагал Милениче Виси Суспензија Нова Спортска Опрема
Ново

Смешни Хрчак Дрвени Играчки Замав Неодржлива Стаорец Глувчето Подигнат Папагал Милениче Виси Суспензија Нова

DEN 83.52

Залиха


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Убав дизајн, лесно да се инсталира. Смешно спортска опрема за вашето домашно милениче. Одговара за хрчаци, стаорци, папагали, мали птици да се игра. Одличен подарок за вашето домашно милениче, вашиот мал пријател ќе се допаѓа многу. Карактеристики : Материјал : Дрво Големина : Дрво 9 * 7cm/3.5"*2.8" синџир должина 12cm/4.7" Боја : како на сликата покаже Кол : 1 Pc (Само замав, не вклучува хрчак) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-2cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(нема мало пакет) : 1pc x Хрчак Дрвени Играчки Замав Неодржлива Стаорец Глувчето Подигнат Папагал Милениче Виси Суспензија

Декларираните карактеристики

Тип:
Птици
Бренд Име:
HBB
Материјал:
Дрво
Големина:
9 * 7cm/3.5''*2.8'' chain length 12cm/4.7''
Количина:
1Pc (Само замав)
Број На Модел На:
2S9097

Поврзани производи