Смешни Ноќта На Вештерките Оркестарот Бања Туш Завеса Симпатична Цртан Филм Owel Тиква Туш Завеси Полиестер, Водоотпорен Материјал Со Куките
Ново

Смешни Ноќта На Вештерките Оркестарот Бања Туш Завеса Симпатична Цртан Филм Owel Тиква Туш Завеси Полиестер,

DEN 662.00
DEN 728.16

Залиха


Прилагодено : Напомена : Ние Може Да Направи Вашата Сопствена Слика Или Дизајн За Да Го Персонализирате Вашата Сопствена Туш Завеса! Pls Ни E-Mail! TKS ве Молиме оставете ги следниве информации во белешките на продавачот на проверете. Брилијантни Бои И Дизајни Се Направи Вашата Бања Дојде На Живот. Изработени Од 100% Полиестер, Ова Трајни Бања Завеса Обезбедува Години На Употреба, И Има Зајакнат Buttonholes Дека Нема Да Се Повлече И Солза Под Притисок. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај. Не Кајгана Или Собори Сува. Боја на избор, ако сакате прилагодено боја :
1) . Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). Туш завеса Големина C : Мерки Околу 72"(Ширина) X 72"(Должина),180 Cm X 180 Cm. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере.Овие промени се купувачот одговорност. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена. EMS Обично трае околу 5-10 работни дена. Пеење Во Туш Само Што Влегов Многу Повеќе Инспиративни. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. Туш завеса Големина D : Мерки Околу 72"(Ширина) X 80"(Должина),180 Cm X 200 Cm. Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно. Оваа Туш Завеса Доаѓа Со Засилен Врвот Полите За Додаде Структура, А Идеално Одговара На Повеќето Стандардни Големина Бањи.

Декларираните карактеристики

Стил:
Модерна
Материјал:
Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
YL1606636
Шема:
Цртан филм
Туш Завеса Име:
LVSURE
Туш Завеси Куките :
12 Парче Пластика Куките
водоотпорен туш завеса:
100 % Полиестер Висок Квалитет
испорака:
Бесплатен превозот
персоналните туш завеса:
дозволено
Обичај Бања Завеса :
Секое барање
Туш Завеси Големина:
големи
Обоени Туш Завеси:
3D Испечатени
Смешни Туш Завеса Стил:
Morden
туш завеса шема:
Животни

Поврзани производи