Снегулка Кристал цвет cufflinks За Mens Кошула Бренд Ткаенината Копчиња Шупливи Линискиот Ткаенината Линкови Кристал cuflink За деца
Ново

Снегулка Кристал цвет cufflinks За Mens Кошула Бренд Ткаенината Копчиња Шупливи Линискиот Ткаенината Линкови

DEN 83.00
DEN 105.60

Залиха


За Боја :
Сите производи се снима во природна светлина, туку затоа што екранот е различна за
различни причини, како што се, можете да го видите на бои на сликата може да се појават мали боја разлика во натура,
ве молиме да се разбере,ви благодариме!
Русија Клиент Забелешка :
Да се осигура дека можете нормално да прими предмети, ве молиме користете вашиот полно име и правилен поштенски код да се направи цел, ви благодариме за вашата поддршка .
шопинг процес

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
CYTHERIA
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
B1201
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
снегулка

Поврзани производи