снешко маскота костим обичај цртан лик cosplay карневал костим 2994
Ново

снешко маскота костим обичај цртан лик cosplay карневал костим 2994

DEN 9804.00
DEN 10320.00

Залиха


Материјал : Глава : EPE (не картон).Крзно Костими Рака мие или користат голема пред вчитување комерцијални машина.
Висат сува само
3. Ако ви треба поголема или помала големина, ве молиме испратете ни ја вашата висина и тежина.Костимот ткаенини : Ние го избере висок квалитет на ткаенина за нашите костим. Висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. Ние често ја испратите објекти преку ЕМС.
Висат сува; не користете топлина да се исуши!
2.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
Маскота
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Пол:
Унисекс

Поврзани производи