SO239 UHF женски Џек да се FME Машки Приклучок Конектор Десен Агол Coax
Ново

SO239 UHF женски Џек да се FME Машки Приклучок Конектор Десен Агол Coax

DEN 307.20

Залиха


SO239 UHF женски Џек да се FME Машки Приклучок Конектор Десен Агол Coax
Функција : Производ серија : UHF Женски 2 FME машки Состојба : Сосема нов,100% нов,неискористениот

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
ОЛ-3072
Стил:
Прав агол
конектор:
UHF женски FME Машки конектор

Поврзани производи