SOHOT Снегулка Кристал Brooch Pin Breastpin Антички Златна Боја Мода Жените Додатоци Божиќ Подарок за Роденден
Ново

SOHOT Снегулка Кристал Brooch Pin Breastpin Антички Златна Боја Мода Жените Додатоци Божиќ Подарок за Роденден

DEN 104.00
DEN 172.80

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
SBH037
Пол:
Жените
Обликотшема:
Секојдневно Материјали
Бренд Име:
SoHot

Поврзани производи