Солидна гитара стап гитара метал лизгачот дијаметар 17mm долго 84mm гитара додатоци
Ново

Солидна гитара стап гитара метал лизгачот дијаметар 17mm долго 84mm гитара додатоци

DEN 354.00
DEN 472.32

Залиха


Превозот : 1.Сите предмети има 1 година гаранција.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата. Гаранција : 1.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Значи, ова е безбедно ЗАЧУВАМ УСЛУГА. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Вашето мислење е многу важен за нас , доколку сте незадоволни со тоа , ве молиме контактирајте ме првиот наместо да се даваат негативни повратни информации, и на овој начин можеме да се справиме со тоа поефективни. Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Банката T/T, Western Union, итн.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО НАПЛАТА ИЛИ РЕ-ПОСТАВУВАЊЕ.И ако ние се согласуваме да се врати парите е Aliexpress даде тоа за вас, премногу.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress.Ве молиме да ни ме преку "МОЈОТ ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашата оглас или вашето купување.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
Цврста
Бренд Име:
MUKU
Тип:
слајд бар

Поврзани производи