Сопствени 3d Фото Ѕид Хартија Свила Тапети за Ѕидови 3d Мурали Позадина се Зголеми chrysanthemum Спалната соба Дневна Соба Дом
Ново

Сопствени 3d Фото Ѕид Хартија Свила Тапети за Ѕидови 3d Мурали Позадина се Зголеми chrysanthemum Спалната соба

DEN 888.00
DEN 1200.00

Залиха

00 /метар квадратен US $ 25.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Потоа,целата шема направени од 7 метри квадратни.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни customsfees.00 /метар квадратен US $ 29.
ние ќе рефундирање на ју ако ви се врати предметите wihtin 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Количина : 1 квадратен метар = 140cm (W) x 70cm (H) или 100cm (W) x 100cm (H) Количина : 2 квадратен метар = 200cm (W) x 100cm (H) или 100cm (W) x 200cm (H) Количеството : 3 квадратен метар = 208cm (W) x 146cm (H) или 146cm (W) x 208cm (H) Количеството : 4 квадратен метар = 200cm (W) x 200cm (H) или 260cm (W) x 150cm (H) Количина : 5 квадратен метар = 250cm (W) x 200cm (H) или 200cm (W) x 250cm (H) Количеството : 6 квадратен метар = 300cm (W) x 200cm (H) или 200cm (W) x 300cm (H) Количеството : 7 квадратен метар = 300cm (W) x 250cm (H) или 250cm (W) x 300cm (H) Количеството : 8 квадратен метар = 400cm (W) x 200cm (H) или големина Количина : 9 квадратен метар = 350cm (W) x 260cm (H) или големина Количина : 10 квадратен метар = 360cm (W) x 280cm (H) или големина Количина : 12 квадратен метар = 400cm (W) x 300cm (H) или големина Кога ќе се создаде одредена нарачка, ве молиме оставете порака за ширина и висина во ред
111111111
Услови за користење на услугите
Shipmet :
кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот слободни.купувачот треба да се обиде да се поднесе caim со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Превозот цена не вклучува било importtaxes,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Сопствени 3d Фото Ѕид Хартија Свила Тапети за Ѕидови 3d Мурали Позадина се Зголеми chrysanthemum Спалната соба Дневна Соба Дом
Почитувани купувачот ,оваа цена е за еден метар квадратен,кога вашиот игра цел ,ве молиме Оставете порака за вашата големина .00 /метар квадратен US $ 25. На пример, големина : , ширина 3 метри,висина од 2,3 метри .ние ќе ја испрати на предмети wihtin 3 дневна откако вашата уплата е завршен.

Декларираните карактеристики

боја:
embossment хартија, свила крпа, Неткаени
Димензии:
со квадратни метри
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла-Доказ
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Материјал:
свила позадина
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Број На Модел На:
w11584902
Бренд Име:
ANNAGOODS
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Поврзани производи