Сопствени 3d mural 3D Црно Бела Гитара Музика графити mural дневна соба троседот во ЖИВО позадина кафе куќа спалната соба позадина mural
Ново

Сопствени 3d mural 3D Црно Бела Гитара Музика графити mural дневна соба троседот во ЖИВО позадина кафе куќа

DEN 509.00
DEN 707.04

Залиха

99 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 12 на Налози(100) ПОПУСТ US$ 12 на Налози(100) ПОПУСТ US$ 7.13 Наредби(100)
Материјал : Не-плетени mural
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. 3 квадратен метар =3pcs .99 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 12 на Налози(100) ПОПУСТ US$ 9.
ПОПУСТ US$ 7. (ширина и висина) . Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. што да направам?
Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.99 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 15. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот - Во моментов, неговата цена е 1 Квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни Mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ CM, Heigh __ __ __CM, пред да плаќаат за тоа. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. : САД : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака.

Декларираните карактеристики

Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
Стил:
Земја
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Шема:
Yes

Поврзани производи