Сопствени 3d mural 3D Гроздобер каубој дрво тули mural дневна соба троседот во ЖИВО позадина ѕид кафе куќа бар спалната соба позадина mural
Ново

Сопствени 3d mural 3D Гроздобер каубој дрво тули mural дневна соба троседот во ЖИВО позадина ѕид кафе куќа

DEN 509.00
DEN 707.04

Залиха

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. ве молиме да ни каже.23 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 7. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот - Во моментов, неговата цена е 1 Квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни Mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ CM, Heigh __ __ __CM, пред да плаќаат за тоа.99 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 12 на Налози(100) ПОПУСТ US$ 9. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено. Ви благодариме!
Ве молиме имајте во предвид : 1 парче = 1 метар квадратен,ве молиме да ги погледнете повеќе внимателно, кога ќе се направи ред,и ни даде вие големина
Пример : на вашиот дом ѕид 3meters ширина и 2.
1 квадратен метар = 1pcs. Бидејќи многу мала големина
Имаме 12 фиксна големина цел.
Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. 2 квадратен метар=2 парчиња. Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика. (ширина и висина) .
Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. : САД : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака.
Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Не големина информации.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач Па нормално превозот време.

Декларираните карактеристики

Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
Стил:
Европа
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Шема:
Yes

Поврзани производи