Сопствени 3d mural 3D Мода убавина mural дневна соба троседот во ЖИВО позадина ѕид кафе куќа спална соба облека продавница позадина mural
Ново

Сопствени 3d mural 3D Мода убавина mural дневна соба троседот во ЖИВО позадина ѕид кафе куќа спална соба облека

DEN 509.00
DEN 707.04

Залиха

Купувачот ќе добие соодветната големина
Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft
Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft
Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft
Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft
Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft
Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft
Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft
Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft
Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft
Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft
Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft
Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина . 3 квадратен метар =3pcs .
ПОПУСТ US$ 7.13 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 9. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. : САД : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. 2 квадратен метар=2 парчиња.Русија клиент бара целосно име и презиме. Не големина информации.99 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 15. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач Па нормално превозот време. Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено. Не ролни.
Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количина
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2.
Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цена
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. (ширина и висина) .

Декларираните карактеристики

Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Шема:
Yes

Поврзани производи