Сопствени Направени Затемнување Двоен Слој Ролери Зебра Ролетни Прозорец Завеси за Дневна Соба 12 Бои се Достапни
Ново

Сопствени Направени Затемнување Двоен Слој Ролери Зебра Ролетни Прозорец Завеси за Дневна Соба 12 Бои се Достапни

DEN 1680.00

Залиха

Така што може да се вклопи во вашиот windows подобро .
3 П : Како многу бои имаш ?
A : јас имам 30 бои на располагање , јас може да ви испрати сите бои, ако сакате . Усогласување на предната и задната делови од ткаенини овозможи нијансите да бидат или приватност или чиста нијанси Зебра ефект, дозволувајќи им на целосна светлина контрола - Низок до висок, UV заштита, светлина филтрирање намалување на трошоците за енергија Ние мерка производ големини врз основа на горниот наслов. Затоа, кога нарачување на ширина и висина, ве молиме бидете сигурни да ги вклучува димензиите на монтажа горниот наслов. Сите потребни хардверски вклучени за монтажа внатре или надвор
Детали За Производот
Отворена Позиција
Затвори Позиција
Headrail
Дното Железнички
Боја Show
Бои се Достапни
Q&A
1 П : јас не можеше да го изберат димензии ми треба ? Како можам цел ?
A : ролетни можат да бидат сопствени направени според вашите големина , ве Молам кажете ми ги вашите димензии , град и поштенски код , Ајде да го цитирам вас , ние ќе го направи ролетни според вашите барања
2 П : Доза на слепи вклучуваат монтирање на делови ?
A : Да , слепите вклучуваат монтирање делови , можете да ги инсталирате на слепи, внатре , надвор , ѕидот и таванот на вашиот windows , монтирање делови се слободни за вас .
5 П : која е вистинската ширина на слепи?
А : Во ред на слепи може да се инсталира внатре во прозорецот, слеп е вистински width=котираните ширина помалку 0. На пример, ако големината на прозорецот е 31"*64" , вистински слепи ширина е 31-0. Лесно да се инсталира . На ткаенина сенка дел е 1 инчен потесен од ширината на горниот наслов.
4 П : Колку денови можам да примите објект ?
A : Можете да ги примите објект во 10-14 работни дена откако ќе се направи исплата .
Добредојдовте на Чанг Љубов Официјалната Продавница
Ве молиме поднесете ги следните информации , ајде да поднесам понуда за вас прва
Ве молиме имајте во предвид : ве Молам не ставајте цел директно пред да добиете понуда , 3 метри квадратни се минимум цел , слепи ширина поголема од 96inches мора да се поделат во 2 делови
Како да закажете
1 за Да поставите вашата нарачка , одберете спецификација сакате и внесете количина , и кликнете " Купи Сега "
2 После тоа , ве молиме да ја потврдите вашата адреса за испорака , и потоа кликнете на " Плати Сега ",но не обрнувајте
3 јас ќе се коригира цената дека цитат
4 Ќе влезе во страницата за плаќање да се направи исплата
Нашата Светлина Филтрирање Зебра Нијанси им понуди на двете чиста ткаенина и светлина филтер ткаенини во иста нијанса , единствен ткаенина нуди зебра како модел со наизменични ленти на светлината на филтрирање и чиста нијанси .

Декларираните карактеристики

Големина:
Custom Made
Материјал:
Ткаенини
Шема:
Хоризонталната
Инсталација Тип:
Страна Инсталација,Таванот Инсталација,Надворешните Инсталација,Изградена-во
Отворање и Затворање на Метод:
Горниот Отвори
Формат:
Мушка Јаже
Број На Модел На:
GH03-009
is_customized:
Yes
Бренд Име:
чанг љубов
Техника:
Обична
Тип:
Ролери Нијанси
Применливи Прозорец Тип:
Внатрешен Прозорец
Стил:
зебра ролетни
макс. големина:
96 W * 100 H
Достапни бои:
12 бои
повторете:
10cm(цврст) * 6cm(чиста)

Поврзани производи