Sougayilang Топла Продаде 1.8-3.6 M Телескопски Риболов Прачка На Карбонски Влакна Материјал Крап Риболов Врти Прачка Слатководни Риболов Прачка
Ново

Sougayilang Топла Продаде 1.8-3.6 M Телескопски Риболов Прачка На Карбонски Влакна Материјал Крап Риболов Врти

DEN 638.00
DEN 798.24

Залиха


Sougayilang Топла Продаде 1.8-3.6 M Телескопски Риболов Прачка На Карбонски Влакна Материјал Крап Риболов Врти Прачка Слатководни Риболов Прачка
Карактеристики :
Ова риболов прачка е направен од карбонски влакна, силни и издржливи.
Со карактеристики на добра еластичност и силна тешки капацитет.
Прилагодлива должина риболов прачка за ситуации каде што во целосна големина риболовни средства е незгодно.
Преносни затворени должина дизајн за удобно носење околу.
Најдобро е погодна за риболов од брегот, гребени и карпите на патувања и одмори.
Доаѓа со рампа за удобно држење на.
Идеален подарок за риболов ентузијасти или колекционери.
Спецификации : Прачка
1. Тип : Телескоп Риболов Прачка, Брод Риболов Прачка,Trolling Риболов Прачка
2. Големина : 1.8 М 5.91 Ft; 2.1 M 6.89 Ft; 2.4 M 7.87 Ft; 2.7 M 8.86 Ft; 3.0 M 9.84 Ft;3.6 m 11.8 FT
Должина Продолжување : 1.76 M/2.05 M/2.32 M/2.6 M/2.88 M/3.4 M
Делови : 7/8/9/10/11/13
Затворена Должина : 40cm/15.6 во 47cm/18.3 во
Вкупната должина на продолжена ве Молиме во вид надвладее, ви благодариме!
3.Топ КОЛ : 1.1 mm ,
Задник КОЛ : Прибл.11mm/12mm/13mm/15mm/16mm/19mm
4. Тежина : Околу.110g/140g/154g/173g/220g/285g
5. Моќност : Медиум Светлина
6. Намамат Тежина : Околу.10-20g ,Линија Тежина : 1-4lb
7. Материјал : Јаглерод, Метал
8. Погоден за предење ролна
Answer : ___________________________ Note :
1.Оваа цел вклучува 1pcs риболов прачка
2.Оваа цел не се вклучуваат риболов свиткани околу еден калем.
производ големина :

Декларираните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
Тврдост:
Superhard
категорија:
Телескопски Риболов Прачка
Бренд Име:
Sougayilang
Материјал:
јаглерод
Топ Дијаметар:
2mm
Број На Модел На:
риболов прачка
боја:
Golden
is_customized:
Yes
Должина (cm):
180-360cm
Материјал:
Во 99%Јаглерод
Место на Потекло:
Кина Жеџијанг
категорија:
Телескопски Риболов Ролна
Телескопски:
Крапот Риболов Врти Прачка
Опсег На Тежина:
110-285g
Трговија на големо:
Бесплатен превозот
Пакетот Вклучува:
1pcs Риболов Прачка

Поврзани производи