Спортски Хидратација Појас Шише Носителот На Fanny Пакет Акции На Екран На Допир Телефон Носителот Маратон Работи Рефлексивни Прилагодливи Половината Појас Торба
Ново

Спортски Хидратација Појас Шише Носителот На Fanny Пакет Акции На Екран На Допир Телефон Носителот Маратон

DEN 624.00
DEN 1247.52

Залиха


Спортски Хидратација Појас Шише Носителот На Fanny Пакет Акции На Екран На Допир Телефон Носителот Маратон Работи Рефлексивни Прилагодливи Половината Појас Торба
Карактеристики :
Работи појас има zippered џеб се вклопува до 6 инчи паметни телефони, така лесно да пристапувате во вашиот телефон во трчање!
Хидратација појас има одделни џебови, со reflectors целиот екран осетлив на допир, не грижете се работи во текот на ноќта, и под лепенка, посебен џеб може да се одржи вашата други додатоци како копчиња, енергија барови, картички и сл.
Пакетот вклучува 2 10 мл шише за вода, ти ги хидриран сите на патот.
Рака е и широк и целосно прилагодлив да accomodate повеќето од половината големини.
Добро за повеќето активности на отворено/спорт, како и Џогирање, Пешачење, Трчање, возење Велосипед, Патуваат, Теретана.

Декларираните карактеристики

Апликацијата Позиција:
Половината
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
0210lase-01
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
SeekNfind
боја:
Сина
Стил:
Спортски работи половината торба fanny пакет
Користат За:
трчање, велосипедизам, кампување, планинарење, патувања, итн
Функција:
Рефлексивни Шари, Шише Носителот,Екран На Допир За Контрола На
шише капацитет:
250ml/10oz x2
Пакет:
1xHydration Работи Појас 2xWater Шише
За:
Работи кеси маратон

Поврзани производи