Среќен Божиќ Дедо Мраз Снегулка Ирваси Ѕид Налепници Стакло Приказ Оркестарот Дневна Соба ПВЦ Винил Уметност DIY Ѕид Декорација
Ново

Среќен Божиќ Дедо Мраз Снегулка Ирваси Ѕид Налепници Стакло Приказ Оркестарот Дневна Соба ПВЦ Винил Уметност

DEN 162.00
DEN 170.40

Залиха

Едноставно тргни исклучи подлога и се применуваат вашиот неверојатни Ѕид Налепницата на вашиот ѕид. Пренослив и Подвижен, одново и одново, се Држи до било каква мазна површина, Забавна активност за сите. Она Што Големината? Инсталацијата Заврши Големина : 48*19cm Производ Големина : 43*13cm Големина е рачни мерења на локации, може да има мали разлики(1~2cm), Тоа е нормално, ве молиме да бидат сигурни.Среќен Chirstmas Дедо Мраз Снегулка Ирваси Ѕид Налепници Стакло Приказ Оркестарот Дневна Соба ПВЦ Винил Уметност DIY Ѕид Среќен Божиќ Декорација!!!!!!!!!!!!! Ајде да ги красат вашата продавница Покажат и вашиот дом~ Овој ѕид налепници објект се вклопуваат во времето за домашна декорација, Тоа е многу атрактивна.Ве молиме бидете сигурни дека вашата поштенска адреса, е точно! Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата. 15-30 дена да Канада, Европа, Австралија. Изработка на ПОДВИЖЕН и ОБНОВЛИВИ Ѕид Налепници Забава - КУПИ СЕГА! Тоа може да се залепи со мазна површина,Валкани површина или нерамна површина не паста. КОГА САКАТЕ! Нашиот Ѕид Налепница се од висок квалитет и се affordablt. Изберете паста позиција,Чистење на прашина и маснотии од дрво, за да се осигура дека на површината се чисти и суви.Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објектот во 30 дена.Исто така, пакетот може да го одложи во некои важни фестивал (на пример Пролетниот Фестивал и Chrismas, Кинески Национален Ден)или природни катастрофи(на пример вулканска експлозија, густа магла и така натаму). Ви благодариме!.

Декларираните карактеристики

боја:
Црна, Црвена, Бела
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YRHCD
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
YR078L
Материјал:
ПВЦ
Инсталацијата Заврши Големина:
48*19cm
Производ големина:
43*13CM
Стил:
Chirstmas
Употреба:
Приказ/Home

Поврзани производи