Среќен Божиќ И Среќна Нова Година Декоративни Отворен И Затворен Знамиња Полиестер Обичај Градина Знамиња Банер Дома Знамиња
Ново

Среќен Божиќ И Среќна Нова Година Декоративни Отворен И Затворен Знамиња Полиестер Обичај Градина Знамиња

DEN 393.00
DEN 431.52

Залиха

PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно. 1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ. Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Ако Ви Треба Други Големина,Ве Молиме Контактирајте Со Нас На Прво Место.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод. Градина Знамиња Печатени Со Две Страни.Овие промени се купувачот одговорност. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена. Градина Знамиња Може Да Се Прикажува Од Ракав Знаме Стои, Пост Планината Закачалки, Дрвени Закачалки, Вшмукување Чаша Закачалки, И Arbors.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена.
Стандардна Големина :
Градина-Мал-12.
Сите Знамиња Се Трајно Обоена Боја, 100% Сите Временски Доказ, Направени За Надворешна И Внатрешна Употреба, Бледнеат И Mildew Отпорни.
Не Заборавајте Вашето Знаме Додатоци Како Знаме Столбови, Метал Стои, Дрвени Закачалки, Вшмукување Чаша Закачалки, И Знаме Arbors
За Да Се Прикажат Овие Убави Декоративни Знамиња! Пронајдете Вистинската Големина Знаме За Вашиот Дом : Речиси Сите На Знамето Дизајни Доаѓаат
Во Ниту Една Голема Куќа Знаме Големина Или Помали Градинарски Знаме Големина. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина.Време на испорака : a. ние веруваме дека сè може да се реши со комуникација.5x18-Инчен;
Куќа-Големи-28x40-Инчен ;
Како Да Се Прилагоди На Вашата Градина Знамиња?
Само Испрати Ми Вашиот Дизајн, Како Прилог. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред. По Печатени, Боите Ќе Бидат Со Различни Слики, Тоа Е Прифатливо.

Декларираните карактеристики

боја:
13x18 Инчен, 28x40 Инчен
Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
QZ238122091
Стил:
Виси
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Ткаенини:
памук полиестер
Јарболот Материјал:
без
Дома Знаме Боја:
Две Страни Отпечатени На Бела Ткаенина
Градина Знаме Име:
LVSURE
Кориснички Градина Знамиња :
availiable
Декоративни Градина Знамиња:
Затворен и Ourdoor
Отворено Градина Знамиња:
Дома Банер Знамиња
Празник Знамиња:
Може да биде персонализирана
Сезона Знамиња:
Пролет Лето Есен Есен Зима
Декорација Знаме Банер:
Роденден,Се Ожени,Свадба Декорација
Градина Знаме Шема:
среќен Божиќ
Знамиња Стил:
Божиќ

Поврзани производи