Среќен Цвет Racheel Топла Продажба Лажни удари со камшик В Навивам Лажни Трепките Продолжување Природни Дебелина(0.10 mm)6/8/10/Options 12mm
Ново

Среќен Цвет Racheel Топла Продажба Лажни удари со камшик В Навивам Лажни Трепките Продолжување Природни Дебелина(0.10

DEN 158.00
DEN 197.76

Залиха

Пердув име на Производ : Racheel 10 корени eyelash Бренд : среќен цвет Грубост : 10 видови долго степени : 6mm 8 mm 10 mm до 12 mm (кутија должина) Навивам : C Дебелина : 0.07 mm Материјал за квалитет : имитира mink Мека : мека Ефект на употреба : косата и коренот на таписерии, повеќе доволно парична казна природен допир е многу удобно, калемење и повеќе природни

Декларираните карактеристики

Навивам:
C
Дебелина:
0.07 mm
Должина:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Количина:
1pcs
Големина:
11.6*5.5*1.5cm
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Трепки Стил:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Број На Модел На:
Г-001

Поврзани производи