Среќен Празник И Подароци Декоративни Отворен И Затворен Знамиња Полиестер Обичај Персоналните Градина Знамиња Банер Дома Знамиња
Ново

Среќен Празник И Подароци Декоративни Отворен И Затворен Знамиња Полиестер Обичај Персоналните Градина

DEN 324.00
DEN 355.68

Залиха

Време на испорака : a. Уметнички Дела Кои Се Користат Во Овие Декоративни Знамиња Може Да Биде Лични Прилагодување.
Секој Дизајн Е Оригинални И Испечатени На Високо Квалитетни Трајни Полиестер. Тоа Е Добар Избор. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере.5x18-Инчен;
Куќа-Големи-28x40-Инчен ;
Како Да Се Прилагоди На Вашата Градина Знамиња?
Само Испрати Ми Вашиот Дизајн, Како Прилог.
Стандардна Големина :
Градина-Мал-12. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка).
Не Заборавајте Вашето Знаме Додатоци Како Знаме Столбови, Метал Стои, Дрвени Закачалки, Вшмукување Чаша Закачалки, И Знаме Arbors
За Да Се Прикажат Овие Убави Декоративни Знамиња! Пронајдете Вистинската Големина Знаме За Вашиот Дом : Речиси Сите На Знамето Дизајни Доаѓаат
Во Ниту Една Голема Куќа Знаме Големина Или Помали Градинарски Знаме Големина.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites.Среќен Празник И Подароци Декоративни Отворен И Затворен Знамиња 100% Полиестер Обичај Персоналните Градина Знамиња Банер Дома Знамиња
Опис :
Нашите Високо Квалитетни Знамиња Дизајниран Од Страна На Fashionartist И Е Достапен Во Градината Знаме Големина [12. Произведени Со Боја-Max Процес На Постојана Боја И Топлина Сублимација На Бои За Различни Трајни Знамињата Кои Се Ув, Избледи, И Mildew Отпорни.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот.Овие промени се купувачот одговорност. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти.
Ако Ви Треба Други Големина,Ве Молиме Контактирајте Со Нас На Прво Место. Со илјадници градина знаме дизајни во парк, сте сигурни да се најде нешто што сакате!
Специјални :
1.

Декларираните карактеристики

боја:
13x18 Инчен, 28x40 Инчен
Употреба:
Декорација
Стил:
Виси
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Број На Модел На:
QZ2015030782
Ткаенини:
памук полиестер
Јарболот Материјал:
без
Дома Знаме Боја:
Две Страни Отпечатени На Бела Ткаенина
Градина Знаме Име:
LVSURE
Кориснички Градина Знамиња :
availiable
Декоративни Градина Знамиња:
Затворен и Ourdoor
Отворено Градина Знамиња:
Дома Банер Знамиња
Празник Знамиња:
Може да биде персонализирана
Сезона Знамиња:
Пролет Лето Есен Есен Зима
Декорација Знаме Банер:
Роденден,Се Ожени,Свадба Декорација
Градина Знаме Шема:
Среќен Празник И Подароци
Знамиња Стил:
Божиќ

Поврзани производи