Среќни Празници Уживајте Декоративни Отворен И Затворен Знамиња Полиестер Обичај Персоналните Градина Знамиња Банер Дома Двор Знамиња
Ново

Среќни Празници Уживајте Декоративни Отворен И Затворен Знамиња Полиестер Обичај Персоналните Градина

DEN 324.00
DEN 355.68

Залиха

Градина Знамиња Печатени Со Две Страни.
Ако Ви Треба Други Големина,Ве Молиме Контактирајте Со Нас На Прво Место. EMS Обично трае околу 5-10 работни дена.
Стандардна Големина :
Градина-Мал-12. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход.Време на испорака : a.
Не Заборавајте Вашето Знаме Додатоци Како Знаме Столбови, Метал Стои, Дрвени Закачалки, Вшмукување Чаша Закачалки, И Знаме Arbors
За Да Се Прикажат Овие Убави Декоративни Знамиња! Пронајдете Вистинската Големина Знаме За Вашиот Дом : Речиси Сите На Знамето Дизајни Доаѓаат
Во Ниту Една Голема Куќа Знаме Големина Или Помали Градинарски Знаме Големина.Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број. Тоа Е Добар Избор.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites. 1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно. Со илјадници градина знаме дизајни во парк, сте сигурни да се најде нешто што сакате!
Специјални :
1. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред.Среќни Празници Уживајте Декоративни Отворен И Затворен Знамиња 100% Полиестер Обичај Персоналните Градина Знамиња Банер Дома Двор Знамиња
Опис :
Нашите Високо Квалитетни Знамиња Дизајниран Од Страна На Fashionartist И Е Достапен Во Градината Знаме Големина [12.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот.5x18-Инчен;
Куќа-Големи-28x40-Инчен ;
Како Да Се Прилагоди На Вашата Градина Знамиња?
Само Испрати Ми Вашиот Дизајн, Како Прилог.
Сите Знамиња Се Трајно Обоена Боја, 100% Сите Временски Доказ, Направени За Надворешна И Внатрешна Употреба, Бледнеат И Mildew Отпорни.

Декларираните карактеристики

боја:
13x18 Инчен, 28x40 Инчен
Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
QZ2015030749
Стил:
Виси
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Ткаенини:
памук полиестер
Јарболот Материјал:
без
Дома Знаме Боја:
Две Страни Отпечатени На Бела Ткаенина
Градина Знаме Име:
LVSURE
Кориснички Градина Знамиња :
availiable
Декоративни Градина Знамиња:
Затворен и Ourdoor
Отворено Градина Знамиња:
Дома Банер Знамиња
Празник Знамиња:
Може да биде персонализирана
Сезона Знамиња:
Пролет Лето Есен Есен Зима
Декорација Знаме Банер:
Роденден,Се Ожени,Свадба Декорација
Градина Знаме Шема:
Среќни Празници
Знамиња Стил:
Божиќ

Поврзани производи