stacy торба 092216 топла продажба жените чанта женски голем шопинг торба дама големи tote
Ново

stacy торба 092216 топла продажба жените чанта женски голем шопинг торба дама големи tote

DEN 480.00

Залиха

stacy торба 092216 топла продажба жените чанта женски голем шопинг торба дама големи tote

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Надворешноста:
Тиња Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
Повик Tote
Декорација:
Tassel
Пол:
Жените
Тврдост:
Мека
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Главен Материјал:
PU
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Повод:
Разноврсна
мерење:
34*30*12cm

Поврзани производи